update
Uporządkowałam wszystko, wkręciłam się już ponownie we wszystko więc mogę spokojnie zrobić mały update, co się tutaj dzieje :) Po pierwsze. Z wakacji wróciłam z nawet niezłą opalenizną, którą widać szczególnie na buzi. Najwidoczniej mijają mnie same bladolice osoby na ulicy, bo wszyscy się na mnie co najmniej dziwnie patrzą:) Co mnie bardzo śmieszy jednak.

I reorganized everything finally, it's same old same old again so I can give you a little update on what's going on here :) Firstly. I came back from holiday with quite a tan that shows a lot on my face. Apparently all the people I pass on the street are fair faced as they look at me that special way that make me feel wierd :) But it makes me laugh, though.Nie byłabym sobą gdybym nie przywiozła wora kosmetyków ze sobą. Greckie kosmetyki są bardzo naturalne,  bogate w przeróżne dobrodziejstwa i witaminki, a najważniejsze, że nie mają w sobie chemii. Oczywiście króluje marka Korres w bardzo przystępnych cenach, a nie tych które proponuje nam Sephora, w czym jak zawsze przegina o jakieś 150% :)

I wouldn't be myself if I didn't got a bag of beauty goodies. Greek cosmetics are very natural, rich with witamins and all the good stuff withe chamicals. Korres brand is  cheap there, so I grab some things, unlike Sephora and their prizes which are way overprized, like 150% too much :)


Kiedy wróciłam do domku czekała na mnie przesyłka od Burberry z próbką nowego zapachu The Body. A wszystko to dlatego, że kliknęłam Lubię to na Facebooku i wpisałam swój adres. Jako, że nie jestem wielkim optymistą w życiu pomyślałam, że i tak nie przyjdzie i o niej zapomniałam. Oni jednak nie zapomnieli:), więc kliknijcie niżej w linka, polubcie stronę Burberry, następnie request sample i wpiszcie adres, a próbeczka do Was przyleci :)

Burberry The Body

When I got back home the package from Burberry with the sample of their new fragrance The Body was waiting for me. And it's all because I Like the Burberry Facebook page and typed my address. Because of the fact that I'm not a huge optimist in life I dodn't expect it to come and simply forgot about it. They didn't forget about me though :) so click in the link belove, like the Facebook page, type your address and wait for your sample :)

Burberry The BodyA od strony kulturowej jeśli można tak powiedzieć, obejrzałam w końcu długo oczekiwany To tylko sex z Milą Kunis i Justinem Timberlake'iem. Nie spodziewajcie się nic głębokiego, aczkolwiek na piątkowy wieczór polecam, bo teksty są śmieszne :) Przeczytałam również książkę Paulo Coelho Zwycięzca jest sam. Jest trochę inna niż jego wszystkie, dość uduchowione książki ale przeczytałam z przyjemnością.

From the other side, I watched long awaited Friends with benefits with Mila Kunis and Justin Timberlake. Don't expect something deep, but for the Friday evening it's perfect as the dialogues are pretty fuuny :) I read also The winner stands alone by Paulo Coelho. A lilttle different book that I'm used to read by this author but anyway I read it with pleasure.Prośba do Was - możecie polecić mi jakąś dobrą książkę lub coś co ostatnio przeczytałyście? Ciągle czekam na Służące i Jeden dzień, ale w bibliotece są ciągle zajęte . 

A little ask  - can you recommend me a good book to read or the one you recently have read? I'm still waiting for The Help and One day but it's still unavaible in my library.


Komentarze

 1. Mila Kunis jest śliczna a ten film rewelacyjny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. GRECJA aaaaa!!!! byłam i kocham to miejsce <3
  zazdroszczę że się opaliłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie ten film totalnie rozczarował :(
  jedyny plus to Justin bez koszulki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozazdrościć Ci tylko zdobyczy z wakacji:) A tej książki jeszcze nie czytałam P.C. więc chyba muszę zaległości nadrobić;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna jest książka "ostatnia piosenka". : )

  OdpowiedzUsuń
 6. o napisz koniecznie jak te kosmetyki!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

All the cool kids leave a comment

Popularne posty