Avon Quick dry - wysuszacz lakieru


Ostatnio zaginęłam trochę w akcji, ale wracam dziś z wysuszaczem lakieru do paznokci od Avon. Jeśli jeszcze tego o mnie nie wiecie to przyznam, że nie lubię czekać aż paznokcie wyschnął (brak cierpliwości) oraz nie znoszę Avonu :) A to dlatego, że kiedyś przyprawił mnie o łańcuch reakcji alergicznych i dlatego przepadł już na wieki. Kolorówkę ma dobrą ale, że ja fanem kolorowych nie jestem więc odpuszczam. 
Jeśli jakiś produkt pojawi się tu z recenzją to znaczy, że musiał mnie porządnie zauroczyć.
Tak było i jest w przypadku tego wysuszacza. Od razu mówię:
- ładnie pachnie kwiatkami (po rozpyleniu)
- bardzo wygodne opakowanie ze sprayem 50 ml
- działa-wysusza lakier 60-70% szybciej
- delikatnie nabłyszcza
- w promocji za 9 pln 

-dla nie których może wydawać się trochę tłusty na skórze, ale kawałek papieru ściera do matu i nie zostawia nieprzyjemnego filmu na palcach i dłoniach

Jednym słowem jestem zadowolona. Nie wiem jak z wydajnością, bo nie maluję paznokci co dwa dni. Mam już swój ok 7 miesięcy i posłuży na pewno jeszcze tyle samo.
Polecacie jakieś inne kosmetyki przyspieszające wysychanie lakieru? Dajcie znać :)


Lately I was missing in action but today I'm coming back with Avon quick dry spray to speed up drying time of nail polish. If you don't already know that you have to realize 2 things-I don't like waiting for the nail polish to dry as I'm not patient enough and second - I hate Avon :) That's because it made a chain of allergic reactions once and in this point it's over forever for me. The makeup stuff is pretty impressive I must admit but I'm not a big makeup animal so I skip that. If I review something by Avon it means it must have enchanted me :) So here's what I think:

- it smells lovely, I detect some flowers, smell doesn't linger long
- the 50 ml spray bottle is very convenient
- it works - speeds up drying time 60-70% faster
- gives a little shine
- cheap

- some may be bother by a little greasy residue on the skin after spraying the product but take a towel or toilet paper and wipe it off, than it's not oily at all

Overall I'm pleased with this product. I can't say much about the efficiency as I don't paint my nails every two or three days, I have the same one for 7 months now and I think it's going to last a long more. 
Do you have any recommendations of such product? Let me know :)


Komentarze

 1. oj nie próbowałam, Jeśli chodzi o avon - nie kupowałam u nich nic ze sto lat, może dlatego że barierą jest dla mnie kwestia oczekiwania na zakupy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz co dawno nie składałam zamówienia z Avonu i chyba będę musiała bo też nie cierpię czekać aż wyschnie mi lakier bo zawsze podczas czekania zniszczę któryś z paznokci i się wtedy denerwuje że mi się rozmazało a tyle już czekam;) Świetna recenzja kochana;)

  OdpowiedzUsuń
 3. I've never heard of this specific product. I don't really like Avon products. It's true that haven't thry these for a while, but the last time I've bought Avon products, I was really disappointed.

  OdpowiedzUsuń
 4. mam takie kropelki z essence i jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Avonu też nie lubię, jedyne co mogę tam znaleźć to mgiełki do ciała i żele pod prysznic :) Taki wysuszacz widziałam gdzieś w drogerii za ok 2 funty, nawet się nad nim zastanawiałam bo nie mam cierpliwości do siedzenia z lakierem na paznokciach :D

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo przyjemni tu :) podoba mi sie blog, ma cos w sb :) pozdrawiam ;p i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nice blog. Beautiful header. ;))

  http://liberty-walk-sara.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. super blog-podoba mi się!;]
  jeśli masz ochotę zapraszam do mnie i zachęcam gorąco do obserwacji;)) odwdzięczę się tym samym :*

  OdpowiedzUsuń
 9. -I have been reading your blog for the last thirty minutes! Such great posts. Please check out my blog when you get a chance!

  http://www.goodbadnfab.blogspot.com
  a fashion lawyer by day, fashion police by night...I play at red carpet events, shop all over town, and live life in the fab lane in LA!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

All the cool kids leave a comment

Popularne posty