MAC Blankety, My lips but better


Zebrałam w końcu 6 pustych opakowań po kosmetykach MAC, a więc korzystając z akcji back-to-MAC i oddając je z powrotem do salonu dostaję pomadkę wybranego koloru. Wcześniej pooglądałam swatche online i wiedziałam mniej więcej czego szukac. Kolorów cała paleta, trudno się zdecydować, ale wybrałam MAC Blankety. To jest jeden z tych kolorów moje usta ale lepsze. Z natury mam ciemne usta a ta pomadka je trochę rozjaśnia, dając efekt naturalny. W opakowaniu wygląda nie zbyt zachęcająco, ale na skórze i na ustach, moim zdaniem, ładnie :)
Do tej pory moim ulubionym kolorem był MAC Hue ale przypuszczam, że zgubiłam, bo po prostu nie było go pewnego dnia w kosmetyczne. No cóż! 
Macie swoje ulubione pomadki? :)

I gathered finally 6 empty packaging of MAC products, so I went back-to MAC, returned them to the salon so that I could pick up a free lipstick of my choice. I checked some swatches online beforehand and I knew what to look for. The range of colour is so wide and it was really hard to decide, but eventually I chose MAC Blankety. It's one of those my lips but better colour. Nature equipped me with quite dark lips (although it doesn't show in the picture) and this lipstick brighten it and gives natural effect. In the packaging it looks rather blah but on the skin and on my lips it's, in my humble opinion, pretty flattering :)
So far MAC Hue was my favourite one, but probably I lost it somewhere, because one day it just evaporated  from my makeup bag, oh well ! ;)
Do you have your favourite lipstick? :)Komentarze

 1. Pomadki MAC to moja słabość mam ich dużo i kolor w stylu moje usta,ale lepsze powtarza się w moim zbiorku często. Idealny na codzienny make up. A pomadek na ustach się nie czuje. Miodzio:)

  OdpowiedzUsuń
 2. That is really pretty! Great choice :)
  I have that problem as well. My lips are a little dark too, so sometimes it's hard so get the exact same color of the lipstick ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny kolor i rzeczywiście fajnie wygląda na twoich ustach rozjaśniając je nieco;) Super wybór;)

  OdpowiedzUsuń
 4. już kocham Twoje MAC'owe szminki, są boskie ;-*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

All the cool kids leave a comment

Popularne posty