OPI Cajun ShrimpMogłabym się pokusić o stwierdzenie idealny koral na lato, ale wszystkich nie sprawdziłam :) A więc "tylko" piękny koralowy OPI Cajun Shrimp lakier do paznokci najlepiej prezentujący się latem przy lekko zarumienionej (mahoń też ok ;)) skórze. Dobrze trzyma się paznokci, ma kremową konsystencję. Kryje już przy pierwszej warstwie, jednak jak większość lakierów kolor wydobywa się po nałożeniu drugiej warstwy. Na dłoniach po ok 4-5 dniach bez bazy zaczłęy się ścierac końcówki, co uważam i tak jest doskonałym wynikiem przy wykonywaniu normlanych codziennych prac domowych.

 

Próbka lakieru w akcji w nieco niecodziennym wydaniu - u stóp. Zostałeś ostrzeżony.

 

Swoją drogą zauważyłam w świecie internetu i blogów ogromną niechęć i tłamszenie wszelkich zdjęc stóp. Ludzie wypowiadają się o swoich i innych bardzo nieelegancko, jakby stopy to była największa przywara jaką człowiek może mieć. I wiecie co? To przecież to jest niedorzeczne! KAŻDY ma stopy, które mniej czy więcej ale wyglądają tak samo. Nie rozumiem trochę tej nagonki, ludzie wstydza się stóp. Myślę sobie wtedy, wolałbyś ich nie mieć? Nie raz natknęłam się na recenzję chwalące jakiś produkt, który zmienia ich stopy, sprawia że są och i ach, a na końcu zdanie "niepokażę Wam moich stóp bo są okropne" :) 

 Co Wy sądzicie o tym temacie? Feel free!

 

Komentarze

  1. Kolor jest cudowny, a stopy masz fajne i też nie rozumiem nagonki na pokazywanie ich na blogach. Ile ludzi, tyle kształtów, rozmiarów itd. Dlatego kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hehe dziękuję :) zagadza się, nie powinnismy sie wstydzic natury, to nielogiczne

      Usuń

Prześlij komentarz

All the cool kids leave a comment

Popularne posty