Let's start overPrzedstawię Wam moją teorię : Kremy pod oczy przeciwzmarszczkowe czy nawilżające powinno używać się jak przekroczy się magiczny próg 20 lat. Gdy kupowałam swój krem to usłyszałam od kilku osób "ale Ty nie masz zmarszczek to po co Ci ten krem"... hmm....krem PRZECIWzmarszczkowy to znaczy po to żeby ich nie mieć. Zmarszczka powstaje z powodu suchej skóry, to mikroskopijna bruzda, jakby mały ubytek, którego już nie cofniesz, bo jest uszkodzeniem stałym. Pomyśl o kawałku pomarańczy, który zostawiasz na noc na powietrzu, a rano jego powierzchnia jest sucha i zaczyna się marszczyć. Tak jest i z naszą skórą.

Here's my theory: The anti-againg or moisturizing eye creams should be used after you cross the magic 20 line of your age. When I bought my first eye cream people were saying "but you don't have wrinkles so what's the point?"...umm... so here' the thing: the creams are ANTI wrikles so that means I don't have ones and I'm preventing them, because when I have wrikles it's simply too late for a cream. Wrinkles are created from dry skin, it's like a microscope groove in the skin that you can't take back, it's a permanent damage. Imagine a piece of an orange fruit - when you cut it it's so fresh and moist, but leave it for a night,the next morning it's dry und startsto wrinkle. It's the same thing with our skin. Enough of boring stuff :)


Od kilku miesięcy stosuję rano i wieczorem krem pod oczy Origins Starting Over eye cream with Mimosa. Szklany słoiczek 15 ml. Dostępny dzięki eBay. Produkt określany jako naturalny, ale ocena należy do Was, poniżej bardzo długa lista składu kremu, która nie jest kompletna, ze względu na to, że marka Origins trzyma w "sekrecie" swoje składniki.

Since a few months I use regularly in the morning and in the evening the Origins Starting Over eye cream with Mimosa. It's a glass jar 15 ml (0.5 oz). For me it's avaible only through eBay. The product is considered natural, however check yourself the long list of ingredients, which is not even complete because the brand keeps the ingredients in "secret".

Krem jest:
- lekki i szybko się wchłania
- nie wchodzi do oczu
- dobry pod korektor
- nie ma działania zmniejszającego worki i cienie ale i nie po to został stworzony
- lekka redukcja małych linii przy oczach po 1,5 miesiąca stosowania
- nie powstają nowe mini zmarszczki
- bez oleju mineralnego i parabenów
- bez zapachu
- nie uczula
- wydajny


The eye cream:
- is light and easily absorbed by the skin
- doesn't migrate into the eyes
- is great under concealer
- doesn't reduce undereyes circles but it's not supposed to
- reduces little fine lines after 1,5 month of using on a regular basis
- prevents from creating new lines
- has no mineral oil and parabens
- has no scent
- doesn't irritate (me)
Jestem zadowolona z tego kremu, spełnia to co założył producent, polecam wszystkim szukającym dobrego kremu pod oczy. Nie czekajcie zbyt długo i nie słuchajcie ciotek klotek, że jeszcze nie czas ;) Nie będziemy żyć wiecznie, ale czy nie milej byłoby wyglądać młodziej chociaż przez chwilkę dłużej? ;)

I'm happy with this cream, it does what it clamis and I recommend it to anyone who is looking for a good eyecream. Don't wait too long and don't listen to your aunties that it's not the time yet ;) I know, we are not going to live forever but wouldn't it be nicer to look younger even just for a little longer? ;)Komentarze

 1. To fakt :) mam jedne szpilki na platformie, co prawda niedużej, ale są bardzo wygodne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. Miło mi, że tak myślisz, dzięki za komplement:). Twoja teoria, nigdy o takiej nie słyszałam, ale...ona ma sens! Rzeczywiście, o tym nie myślałam nigdy w ten sposób!:). Ja aktualnie używam kremów nawilżających i sprawdzają mi się, może się przestawię na przeciwzmarszczkowe za jakiś czas:)). Pozdrawiam Cię woman-revolution.blogspot.com

  Ps. Powiedz, ile kosztuje ten krem, który tutaj recenzjesz, bo nie mogę znaleźć ceny powyżej?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trekee? I really good sit down elsewhere. You would probably honestly end up
  with a significant amount of subject material applicants
  and then health care office family members.

  Also visit my web site; Compare Coffee Makers With Carafe

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

All the cool kids leave a comment

Popularne posty